معاون امور تعاونی های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: ضرورت تبیین جایگاه و نقش تعاون در اقتصاد استان

منصور نیکخو معاون امور تعاونی های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در این نشست با تاکید بر نقش بخش تعاون در اقتصاد استان تصریح کرد: هفته تعاون با مشارکت تمام بخش های مرتبط با تعاون استان بسیار باشکوه و در شان برگزار خواهد شد .

وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده چهاردهمین دوره معرفی تعاونی های برتر استانی و تجلیل از تعاونی های برتر ملی در تبریز برگزار می شود.

 

وی برگزاری همایش نقش تعاون در اقتصاد کشور را از دیگر برنامه های هفته تعاون در استان خواند و افزود: امسال همانند سال های گذشته غبارروبی گلزار شهدای وادی رحمت تبریز، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی و برگزاری نشست خبری مشترک مدیران بخش تعاون استان از جمله این برنامه ها است.


مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی هم در این نشست گفت: هفته تعاون به عنوان ویترین بخش تعاون بهترین فرصت برای عرضه ظرفیت های این بخش به شمار می رود.

 

 

 

غفور اصغر رضایی در سومین جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته تعاون که به میزبانی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان برگزار شد افزود: شکوفایی اقتصاد در گرو حمایت از بخش تعاون است و همانگونه که بسیاری از کشورها نیز از این تجربه موفق بهره برده اند امیدواریم بخش تعاون نیز در کشور ما جایگاه واقعی خود را پیدا کند.

 

وی با بیان اینکه بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک تخصصی بخش تعاون کشور در خدمت بخش تعاون است اظهار داشت: بر اساس اساسنامه فعالیت بانک توسعه تعاون این بانک به منظور توسعه بخش تعاون آنچه که در توان دارد در خدمت بخش تعاون استان قرار داده است.

 

 

انتهاي پيام/       

بازگشت به ...